TR
Hakkımızda

MY FLEET Rent a Car, sektörde uzun yıllar hizmet veren ve marka değerini ispatlayan OFTAŞ OTOMOTİV'in Türkiye çapında rent a car hizmeti sağlayan tescilli markasıdır. OFTAŞ OTOMOTİV olarak edindiğimiz tüm deneyimler sonucunda 2019 yılından itibaren MY FLEET Rent a Car markamızla siz değerli müşterilerimize güvenilir ve yüksek kalite standartlarında hizmet sunmaktayız. Bölgesel hizmet ağımızı ulusal çapta genişleterek, başta Ankara Merkez ofisimiz olmak üzere Samsun Havalimanı ve Ordu-Giresun Havalimanı'ndaki şubelerimizde geniş araç filomuz ile yolumuza devam etmekteyiz. 

MİSYONUMUZ
Müşteri memnuniyet odaklı çalışan, Sektörünü iyi tanıyan ve müşteri beklentilerini iyi analiz edip bu beklentileri hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatla karşılayan, devamlılığı esas alan, deneyimli kadrosu ile güvenilir hizmet vermeyi hedefleyen bir otomotiv şirketidir.

VİZYONUMUZ 
Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamak, güvenilir ve sektörde lider şirketler konumuna ulaşmaktır.Yaratıcı, Güvenilir, Özverili ve Yenilikçi"İşimiz sizin işinizi kolaylaştırmak"

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et